НОВИНИ

Останні новини компінії

Зчитування інформації з картки водія і тахографа
DATE: 20.09.17
Приватне підприємство Транс-Атлас надає послуги зчитування цифрових тахографів і чіп-карт водія. Ми використовуємо пристрій ACTIA, який дозволяє зчитувати більшість цифрових тахографів.
Розпочинає роботу сайт СТОТРАНС.
DATE: 07.07.15
Розпочав роботу сайт станції технічного обслуговування СТОТРАНС. На сайті ви можете ознайомитися із послугами, які ми надаємо, цінами. Також є можливість здійснити замовлення онлайн.
Види і періодичність технічного обслуговування автомобіля
DATE: 06.07.15
Технічне обслуговування - це комплекс операцій, які спрямовані на підтримання автомобіля в справному та працездатному стані і проводяться в процесі експлуатації автомобіля. Мета технічного обслуговування і ремонту - підтримування дорожніх транспортних засобів у технічно справному стані та належному
Аналіз систем автосервісу - запорука підвищення ефективності
DATE: 06.07.15
Складовою інфраструктури автомобільного транспорту є автосервіс в узькому розумінні – система підтримки та оновлення робото здатності автомобіля протягом всього терміну його експлуатації. Його призначення – розвиток та підтримка технічного стану автомобільних транспортних засобів протягом життєвого
Ремонт рефрижераторів
DATE: 06.07.15
Ремонт рефрижераторів трохи відрізняється від ревізії будь-якого іншого обладнання. Адже доводиться мати справу непросто з машиною, а холодильником на колесах. Причини поломки бувають різними, але в першу чергу, страждає саме морозильна камера, особливо при аваріях.
ПРОФІЛАКТИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ДОРОЖНЬОГО ТРАНСПОРТУ
DATE: 06.07.15
Механічні машини та обладнання потребують регулярного обслуговування для надійного функціонування. Автомобілі не є виключенням з цього правила. Більш того, вантажівки часто використовуються в важких умовах, тому регулярний сервіс - дуже важлива складова.
Ми виконаємо ваш ремонт швидко і якісно.