НОВИНИ

Останні новини компінії

Ремонт рефрижераторів

Ремонт рефрижераторів трохи відрізняється від ревізії будь-якого іншого обладнання. Адже доводиться мати справу непросто з машиною, а холодильником на колесах. Причини поломки бувають різними, але в першу чергу, страждає саме морозильна камера, особливо при аваріях. Провести ремонт рефрижераторів можна, звернувшись до фахівців. Адже ніщо не вічне, як би ми цього не хотіли. Теж стосується і механічного обладнання, яке ми активно використовуємо у своєму житті. Що стосується безпосередньо рефрижератора, то тут необхідно звертатися в спеціалізовані компанії з ремонту. Адже якщо машина потрапила в ДТП, нехай і невелике, то крім транспорту, доведеться лагодити холодильну установку. Вона забезпечена спеціальною електронікою, яка регулює процес циркуляції фреону в системі. . А він, у свою чергу, відповідає за холод та освіта низьких температур. Таким чином, якщо вам якось вдасться усунути поломки в самій машині, то з рефрижератором будуть проблеми. Самостійно займатися його ремонтом не рекомендується. На нього, напевно, є гарантія, у разі самовільного виправлення перешкод, фахівці компанії виявляться безкоштовно все лагодити. Така споживацька політика, але вона рятує багатьох від непорозумінь і необдуманих кроків. А адже треба думати, що деякі намагаються ремонтувати рефрижератор, не володіючи достатніми знаннями. Трохи суворо, але саме так йдуть справи, коли водії хочуть приховати свої помилки, переклавши провину за аварію на іншу людину.

Ремонт рефрижераторів  включає наступні послуги: 

  • комп'ютерна діагностика рефрижераторної установки;
  • заправка фреоном;
  • заміна панелі рефрижератора;
  • заміна запасних частин і агрегатів;
  • установка холодильного устаткування і кондиціонерів в легкових і вантажних автомобілях, автобусах будь-якого класу;
  • пошук необхідних запчастин (за бажанням замовника).
  • на весь перелік послуг поширюється гарантія.

Таким чином, якщо вам якось вдасться усунути поломки в самій машині, то з рефрижератором будуть проблеми. Самостійно займатися його ремонтом не рекомендується. На нього, напевно, є гарантія, в разі самовільного виправлення перешкод, фахівці компанії виявляться безкоштовно все лагодити.

Рефрижератори займають особливе місце серед комерційного напряму. Це спеціалізовані засоби транспортування в ізотермічних фургонах, обладнаних різними теплоізолюючими конструкціями і установками холодильного типа, що займаються перевезенням швидкопсувних продуктів, вимагають особливої уваги. Як хладагента використовується фреон, циркулюючий під високим тиском. Через цю обставину, обслуговування рефрижератора – технічно складна робота, що характеризується підвищеною небезпекою. Високий рівень технічного обслуговування і ремонту, здатний збільшити термін служби рефрижераторів в рази.

Ми враховуємо побажання клієнтів, в той же час рекомендуємо регулярний огляд, це дозволить вчасно виявити несправність і уникнути значних грошових витрат. І головне сприяє благотворній співпраці між замовником і виконавцем.